İstanbul’daki sürücüler için otoparkta yeni dönem

Araçla hem ilerlemenin hem de durmanın büyük sorun olduğu İstanbul’da, park yeri ödemeleri için yeni bir dönem başladı.

İstanbul’da otomobille ilerleyebilmek kadar durmak da büyük bir sorun. Şehirde araç yoğunluğu gibi park yeri sorunu da bulunuyor. Ancak en azından park yeri ödemesine bir kolaylık geldi. İstanbul’da otopark hizmeti veren İspark’ta ödemeler artık kredi kartı veya İstanbulkart ile yapılabiliyor.

İSPARK’ın kent genelinde bulunan tüm katlı, açık ve yol üstü otoparklarında artık İstanbulkart ile ödeme yapılabiliyor. İstanbulkart ile ödemeler, İspark görevlilerinin kullandığı el terminalleri üzerinden alınıyor.

Sürücülerin kredi kartı ile nakit olarak ödeme yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla katlı ve açık otoparklara akıllı ödeme cihazları da konuldu. Ancak kredi kartı şimdilik 20 otoparktaki otomatik ödeme noktalarında geçerli.

sohbet,sohbet odaları,sohbet siteleri,chat,chat odaları,chat siteleri,muhabbet,muhabbet odaları,muhabbet siteleri,irc,mirc,script,cet,sohbetilk,haber,magazin,oyun,sondakika,son dakika,hile,google,yahoo,mynet,mobil,mobil sohbet,mobil chat,mobil muhabbet,dizi,şiir,güzelsöz,klip,sağlık,teknoloji,yemek,arkadaşlık

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply