Çöp Kamyonunda Patlama Meydana Geldi: 2 İşçi Yaralı

Samsun’da çöp kamyonunda meydana gelen ve nedeni henüz bilinmeyen patlamada, kamyonun arkasında bulunan iki işçi yaralandı.

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde çöp kamyonunda bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Patlama anında çöp kamyonunun arkasında bulunan iki işçi yaralandı. Yaralanan işçiler hastanede tedavi altına alınırken, kimyasal atıkların patlamaya yol açmış olabileceği iddia edildi.
KAMYONUN ARKASINDAKİ İŞÇİLER YARALANDI

Çöp kamyonunun Köprülü Mehmet Paşa Lisesi önünden çöp aldıktan sonra hareket ettiği, 200 metre gittikten sonra Karlık Mezarlığı önünde bilinmeyen bir nedenle büyük bir patlamanın meydana geldiği belirtildi. Selami Ünal idaresindeki çöp kamyonunun patladığı sırada, işçiler Kamil Okçu ile Abdullah Güzelaydın’ın çöp kamyonunun arkasında bulundukları ve yaralandıkları ifade edildi.
KİMYASAL ATIKLARDAN KAYNAKLI OLABİLİR

Yaralanan Okçu ve Güzelaydın’ın Vezirköprü Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındığı, patlamanın kimyasal atıklardan kaynaklanmış olabileceği belirtildi. Polis ekiplerinin, olay yerindeki incelemelerinin ardından çöp kamyonunu güvenli bir alana götürdükleri öğrenildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

ssohbet,sohbet odaları,sohbet siteleri,chat,chat odaları,chat siteleri,muhabbet,muhabbet odaları,muhabbet siteleri,irc,mirc,script,cet,sohbetilk,haber,magazin,oyun,sondakika,son dakika,hile,google,yahoo,mynet,mobil,mobil sohbet,mobil chat,mobil muhabbet,dizi,şiir,güzelsöz,klip,sağlık,teknoloji,yemek,arkadaşlık

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply